0

NAČÍTAVAM ...

ALLRISK SLOVAKIA

PRÁVNA OCHRANA

PRÁVNA OCHRANA

Skúsenosti ukázali, že veľmi cennou pomocou je mať vlastnú profesionálnu právnu podporu, či už v tuzemsku alebo v cudzích krajinách. ALLRISK SLOVAKIA ASSISTANCE zabezpečuje v rámci poistenia právnej ochrany komplexné spektrum asistenčných služieb právneho, administratívneho a praktického charakteru ktoré vás vybavia potrebnými informáciami v celej oblasti právneho poriadku.

200k +

verných klientov. Vyznačujeme sa jedinečným a osobným prístupom.

21+

odborníkov, ktorí sú vždy pripravení vypočuť Vaše požiadavky a niekoľko násobne ich prekonať.

01

Rodinný právnik

V spolupráci s AXA ASSISTANCE podávame pomocnú ruku vo forme Rodinného právnika, za super cenu, garantovanú po celý čas trvania zmluvy! Balík Rodinného právnika obsahuje právnu pomoc v každej oblasti, od A po Z, bez príplatkov. Chcite za svoje peniaze kvalitu: Rodinný právnik ochráni vaše práva!

02

Právna ochrana vozidla

Keď ste v pohybe a ste donútený zastaviť, je nesmierne dôležité, aby ste mohli kontaktovať niekoho, kto problém vyrieši rýchlo. Základný rozsah služieb zahŕňa opravu, odťah a zabezpečenie, následnú prepravu a navrátenie vozidla, zaslanie náhradných dielov, náhradné vozidlo a mnoho ďalších riešení na problémy rôzneho charakteru.

03

Právna ochrana nehnuteľnosti

Jednou zo základných ľudských potrieb je potreba bezpečia a primerane zaisteného domova. Poskytujeme služby v prípade neobývateľnej domácnosti, ochorenia člena domácnosti, služby spojené s domácimi miláčikmi, či technické služby. V prípade potreby Vám poskytneme úhradu nákladov, ktoré sa dotýkajú Vašich práv alebo povinností.

04

Administratívno právna ochrana

Právnici ALLRISK poskytnú pomoc a podporu pri súdnom i mimosúdnom konaní, zaistia právne zastúpenie, vyhotovenie posudku, tlmočníka, exekútora, pomôžu pri zaistení a komunikácii so svedkami. Služba je poskytovaná klientom bezplatne ku produktom poistenia právnej ochrany vozidla a nehnuteľnosti.

ALLRISK SLOVAKIA

Je na nás spoľah, hovoria

Klienti Allrisk Slovakia sú pre každého člena tímu ako rodina. Starostlivo vyberáme tie najvýhodnejšie podmienky pre Vás úplne na mieru.

ALLRISK SLOVAKIA

"So spoločnosťou Allrisk Slovakia, s.r.o. spolupracujem už od začiatku. Vybavovali pre mňa mnoho vecí, od maličkosti ako je poistenie nehnuteľnosti, cez financovanie nášho bývania až po investície. Všetko veľmi promptne a kvalitne. Môžem len odporučiť."

Stanislav Ďalak

Michal na Ostrove

ALLRISK SLOVAKIA

"Prvýkrát v živote som sa stretol s prístupom, ktorý bol o mne a o mojej rodine na prvom mieste. To považujem pri výbere životného poistenia za najdôležitejšie."

Miloš Janák

Pezinok

ALLRISK SLOVAKIA

"Keď máme občas poistnú udalosť, nemusíme sa tým zaoberať. Voláme do Allrisk Slovakia a oni to vždy vybavia k mojej spokojnosti."

Ľuboš Almásy

Rovinka

ALLRISK SLOVAKIA

"Bol som veľmi spokojný so zapožičaním náhradného vozidla počas doby, kedy bolo moje auto v servise. Služba bola poskytnutá rýchlo, profesionálne a ako sľubujú bezodplatne."

Ing. Richard Byrtus

Bratislava

Majte svoj život maximálne pod kontrolou!

Pomôžeme vám nájsť (alebo refinancovať) najlepšiu hypotéku, úver, poistenie splátok, života, úrazu, ale aj domu, bytu auta, alebo poistiť právnu ochranu.

Kontaktujte nás
+ - >
0%