0

NAČÍTAVAM ...

ALLRISK SLOVAKIA

FINANČNÉ SLUŽBY

FINANČNÉ SLUŽBY

Allrisk Slovakia, s.r.o. je pripravená počúvať vaše požiadavky, kvalifikovane vám poradiť a prevziať vybavenie vami požadovaných finančných produktov za vás. To všetko ZADARMO. Preto je Allrisk Slovakia, s.r.o., tým najlepším a najjednoduchším riešením vášho financovania. Zavolajte nám alebo napíšte, radi sa vám budeme venovať.

200k +

verných klientov. Vyznačujeme sa jedinečným a osobným prístupom.

21+

odborníkov, ktorí sú vždy pripravení vypočuť Vaše požiadavky a niekoľko násobne ich prekonať.

01

Úvery

Najlepší úver je možné získať iba porovnaním ponuky všetkých bankových ústavov a zohľadnením individuálnych možností a prianí klienta. Allrisk Slovakia je pripravená Vám načúvať, kvalifikovane poradiť a prevziať vybavenie vami požadovaných finančných produktov za Vás. A to všetko úplne zadarmo.

02

Leasing

Najlepší leasing je možné získať iba porovnaním aktuálnej ponuky všetkých leasingových spoločností. Allrisk Slovakia Vám zabezpečí výhodný leasing rýchlo. Či ide o leasing osobných a dodávkových automobilov, autobusov a nákladných vozidiel alebo leasing stavebnej a dopravnej techniky, sme tu pre vás!

03

Investície

Našou snahou je plniť vaše priania a očakávania. Pomôžeme vám vybrať investíciu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám a má z investičného hľadiska zaujímavú budúcnosť. Zadarmo vám odporučíme také produkty, ktoré výhodne zhodnotia finančné prostriedky, a to bez zbytočnej administratívy a individuálne podľa vašich predstáv.

04

Stavebné sporenie

Stavebné sporenie je forma sporenia, ktorá spája do jedného kompaktného celku sporenie a poskytnutie účelového úveru. Stavebné sporenie je účelové sporenie, ktoré spočíva v prijímaní vkladov od účastníkov sporenia, poskytovaní úverov účastníkom sporenia, poskytovaní príspevku fyzickým osobám účastníkom sporenia. Sme pripravení Vám načúvať a poradiť. A to zadarmo.

ALLRISK SLOVAKIA

Je na nás spoľah, hovoria

Klienti Allrisk Slovakia sú pre každého člena tímu ako rodina.

ALLRISK SLOVAKIA

"So spoločnosťou Allrisk Slovakia, s.r.o. spolupracujem už od začiatku. Vybavovali pre mňa mnoho vecí, od maličkosti ako je poistenie nehnuteľnosti, cez financovanie nášho bývania až po investície. Všetko veľmi promptne a kvalitne. Môžem len odporučiť."

Stanislav Ďalak

Michal na Ostrove

ALLRISK SLOVAKIA

"Prvýkrát v živote som sa stretol s prístupom, ktorý bol o mne a o mojej rodine na prvom mieste. To považujem pri výbere životného poistenia za najdôležitejšie."

Miloš Janák

Pezinok

ALLRISK SLOVAKIA

"Keď máme občas poistnú udalosť, nemusíme sa tým zaoberať. Voláme do Allrisk Slovakia a oni to vždy vybavia k mojej spokojnosti."

Ľuboš Almásy

Rovinka

ALLRISK SLOVAKIA

"Bol som veľmi spokojný so zapožičaním náhradného vozidla počas doby, kedy bolo moje auto v servise. Služba bola poskytnutá rýchlo, profesionálne a ako sľubujú bezodplatne."

Ing. Richard Byrtus

Bratislava

Majte svoj život maximálne pod kontrolou!

Pomôžeme vám nájsť (alebo refinancovať) najlepšiu hypotéku, úver, poistenie splátok, života, úrazu, ale aj domu, bytu auta, alebo poistiť právnu ochranu.

Kontaktujte nás
+ - >
0%