0

NAČÍTAVAM ...

ALLRISK SLOVAKIA

POISTENIE

POISTENIE

Poistenie je dôležitou súčasťou nášho života, chráni nás pred dopadmi nečakaných situácií. Poisťovne ponúkajú množstvo poistných produktov, ktoré sa líšia poskytovanou ochranou jednotlivých poistných rizík a aj cenou, je dôležité venovať veľkú pozornosť výberu rozsahu a formy poistenia tak, aby následky poistnej udalosti boli pre vás čo najmenšie.

200k +

verných klientov. Vyznačujeme sa jedinečným a osobným prístupom.

21+

odborníkov, ktorí sú vždy pripravení vypočuť Vaše požiadavky a niekoľko násobne ich prekonať.

01

Poistenie vozidla

Autopoistenie prináša výhodu spojenie povinného ručenia a havarijného poistenia na jednej poistnej zmluve s možnosťou pripoistenia ďalších nebezpečenstiev. Či ide o PZP, havarijné poistenie alebo poistenie technickej asistencie - radi Vám pomôžeme!

02

Poistenie majetku

Predmetom poistenia sú obytné a hospodárske budovy, prístavby, garáže, kôľne, chaty a chalupy, oporné múry, oplotenie. Pri dojednávaní poistenia sa stanovuje poistná hodnota poisťovanej stavby, vrátane jej súčastí a od nej sa potom odvodzuje poistná suma pre novú alebo časovú cenu.

03

Životné poistenie

Životné poistenie by malo byť základným pilierom poistenia každého z nás. Zabezpečená budúcnosť, či istota sú predsa v našom živote tým najdôležitejším. Dojednať je možné širokú škálu poistenia i s možnosťou využitia daňových výhod.

04

Poistenie priemyslu

Podnikatelia sa musia starať o svoj vytvorený majetok a chrániť jeho hodnotu. Vďaka zložitosti obchodných procesov je podnikateľský majetok vystavený radu rizík. Preto sme pre vás pripravili ponuku poistení, ktorými si podnikatelia budú môcť ochrániť svoj majetok a záujmy.

ALLRISK SLOVAKIA

Je na nás spoľah, hovoria

Klienti Allrisk Slovakia sú pre každého člena tímu ako rodina. Starostlivo vyberáme tie najvýhodnejšie podmienky pre Vás úplne na mieru.

ALLRISK SLOVAKIA

"So spoločnosťou Allrisk Slovakia, s.r.o. spolupracujem už od začiatku. Vybavovali pre mňa mnoho vecí, od maličkosti ako je poistenie nehnuteľnosti, cez financovanie nášho bývania až po investície. Všetko veľmi promptne a kvalitne. Môžem len odporučiť."

Stanislav Ďalak

Michal na Ostrove

ALLRISK SLOVAKIA

"Prvýkrát v živote som sa stretol s prístupom, ktorý bol o mne a o mojej rodine na prvom mieste. To považujem pri výbere životného poistenia za najdôležitejšie."

Miloš Janák

Pezinok

ALLRISK SLOVAKIA

"Keď máme občas poistnú udalosť, nemusíme sa tým zaoberať. Voláme do Allrisk Slovakia a oni to vždy vybavia k mojej spokojnosti."

Ľuboš Almásy

Rovinka

ALLRISK SLOVAKIA

"Bol som veľmi spokojný so zapožičaním náhradného vozidla počas doby, kedy bolo moje auto v servise. Služba bola poskytnutá rýchlo, profesionálne a ako sľubujú bezodplatne."

Ing. Richard Byrtus

Bratislava

Majte svoj život maximálne pod kontrolou!

Pomôžeme vám nájsť (alebo refinancovať) najlepšiu hypotéku, úver, poistenie splátok, života, úrazu, ale aj domu, bytu auta, alebo poistiť právnu ochranu.

Kontaktujte nás
+ - >
0%